KONTAKTUJTE NÁS

Vaše podpora je pro naši práci důležitá

Jen spoluprací a vzájemnou pomocí můžeme vytvořit optimální podmínky pro novou cestu jednotlivců, organizací i společnosti  

Zvažujete přispět významněji?

Přemýšlíte o specifické formě podpory?
Rádi byste nás podpořili vyšší částkou?

jaroslav.kuchar@vedomisrdce.cz

Chcete projednat možnosti spolupráce?

Rádi byste podpořili specifické projekty?
Máte nápad, jak spolupracovat?

lucie.meskanova@vedomisrdce.cz

Chcete přispět drobnějším darem?

Nabízíme možnost jednoduchého trvalého nebo jednorázového příkazu.

Vyplňte, prosíme, formulář níže 

 

Mezi naše ctěné podporovatele již patří…

Nadace BLÍŽKSOBĚ vznikla jako důsledek uvědomění si naléhavé potřeby kultivace vzájemných vztahů a současně individuální odpovědnosti každého jednotlivce k tomuto nekonečnému procesu aktivně přispívat. Vnímám organizaci Vědomí Srdce jako významného přispěvatele právě k mírovým řešením, ke stmelování společnosti (nikoliv k oddělování) a to zejména skrz učení se uvědomování si zodpovědnosti každého z nás a zvědomování si možnosti a práva volby v každé vteřině našeho života – povede můj čin, myšlenka k boji nebo míru? Existence Vědomí Srdce mě naplňuje nadějí v radostnější a laskavější budoucnost a zároveň zodpovědností spolutvořit tuto budoucnost ve své každodennosti.

Marcela Murgašová

Ředitelka nadace BLÍŽ K SOBĚ

Rozhodl jsem se podporovat VĚDOMÍ SRDCE. Proč? Na to je jednoduchá odpověď. Vědomě tvořím, vědomě žiji a vědomě dávám pozornost a energii tomu, co má smysl. K tomu patří podpořit projekt, který jde cestou míru, který vede lidi ke spolupráci, který nás v dnešní rozkmitané době umí zklidnit a zastavit. Ztišit, abychom se mohli podívat jeden na druhého, sami na sebe a sami do sebe. Na lidství v nás. Co žijeme, co tvoříme, kam jdeme. Vědomí Srdce, celý projekt, již řadu let probouzí lidi, aby se začali ptát, kam jdou a co tvoří. A to je cesta proměny celé naší společnosti směrem k přírodním zákonům a k naší hluboké podstatě. Jsem rád, že mohu být součástí skvělé skupiny otevřených lidí a že tento projekt mohu podporovat.

Jan Hrdina

Generální ředitel ASKO a.s.

Jsem velice ráda, že mohu pravidelně přispívat na aktivity VĚDOMÍ SRDCE.

Svými financemi vždy podporuji to, co má hodnotu. Jde mi o to, aby druzí lidé nacházeli sami sebe, cítili se lépe a byli šťastní.

Podporuji Vědomí Srdce, aby na své duchovní cestě měli lidé možnost najít a využít ten nejlepší a nejsnazší způsob skutečné proměny sama sebe a objevit svou duchovní podstatu. Na základě svobodného rozhodnutí, bez šidítek a omezujících podmínek.

Marie Höppová

Majitelka

Naše veliké poděkování patří i dalším podporovatelům:
Firmám Elpro – energo, YATE, GoodCall Hradec Králové, Smart emailing, Cesty k sobě,
dále konkrétním lidem: Ivaně Hrnčířové, Petře Štochlové, Renatě Koutné, Marcele Dröslerové, Dagmar Fojtíkové a mnoha dalším dárcům a dobrovolníkům…

pojďme spolupracovat

Je nejvyšší čas na změnu

Vědomí Srdce o.p.s.|IČ: 261 13 406|účet: 221728214/0300
Zásady ochrany osobních údajů
Všeobecné obchodní podmínky