Organizátor

Ernestína Velechovská / Vědomí Srdce
Email
kancelar@ernestina.cz
Webová stránka
https://www.ernestinavelechovska.cz/

Setkání povede

Datum

21 Úno 2021
Expired!

Čas

21:00

VĚDOMÝ DEN

Vnímáme, že probíhají zcela zásadní změny v našich životech, v našem vnějším i vnitřním světě. Někdy můžeme mít větší jindy zase menší porozumění, o co vlastně jde, ale vnímáme, že probíhá velká, naši osobu přesahující proměna..

V každé době, i v této přerodové, máme určité „klíčové dny“. Dalo by se říci, že se v nich, současně s utvářením nových základů, otevírají brány naší další cesty, nové vnitřní i vnější prožitkové cesty Duše Člověka.

 K těmto dnům samozřejmě patří i 21. 2. 2021… možná i pro Tebe VĚDOMÝ DEN

V těchto dnech doslova končí, umírá staré, už nefunkční nastavení v nás a tvoří se nové základy. Staré už neplatí a rodí se nové, byť to tak někdy nevypadá. Věnujme tedy pozornost tomu, co můžeme ve svém uvědomění podpořit  a v sobě rozvinout pro další cestu.

TICHÉ ZASTAVENÍ – MÍR – RADOST
Možná je i pro tebe přínosné občas se zastavit a uvědomit si, jaká by mohla být tvoje reakce v běžné situaci, když je ve tvém Srdci mír, jak se díváš na dění a lidi, když je ve tvém Srdci mír a co uděláš, když je ve tvém Srdci mír …..?  
Možná se přes den i večer na několik minut zastavíš a přeneseš pozornost z chaosu myšlenek na vnitřní klid a mír a spočineš v odevzdání – jen tak chvíli být Tady a Teď, v čistém, bez-myšlenkovém Bytí …..
Možná se rozhodneš prožívat a tvořit pro druhé i sobě jen RADOST a DOBROU NÁLADU …..

PRAVDA – SVOBODA
Můžeš také častěji přes den posílit uvědomění, že Nejvyšší Pravda tvého života a světa je v tobě a cesta k Ní je ve tvém Středu, ve vnitřním Tichu…
Můžeš si připomenout, že to, čemu věnuješ pozornost, v tobě a tebou ožívá a získává na síle, to je tvojí osobou tvořeno jako následující prožitek …… A je to v pořádku.
Můžeš si připomenout, že vyjádřit pravdu a konat podle ní je osvobozující, a že od-puštěním druhým i sobě uvolňuješ okovy především sobě …..

VNITŘNÍ TICHO – SVĚTLO VĚDOMÍ
V síle dne 21. 02. 2021 se můžeš  odevzdat do hlubokého Ticha v sobě, ve svém duchovním Srdci. Někdo na několik minut, na hodinu, někdo na celý den, …?
Stojí za to posílit v sobě vědomí, že cesta Srdce je cestou Světla a síla Boží Lásky je tvojí podstatou …
Možná požádáš o jasné Vyšší vedení na cestě tvým životem …

Máš-li zájem, setkáme se při živém vysílání
v neděli 21. 02. 2021 ve 21 hodin. 

Ernestína

Pokud se rozhodnete podpořit Ernestínku, realizační tým a naše aktivity, s vděčností přijmeme každý Váš příspěvek.