Organizátor

Vědomí Srdce
Email
lucie.meskanova@vedomisrdce.cz
Webová stránka
https://www.vedomisrdce.cz

Datum

26 - 30 Kvě 2021
Expired!

Čas

6:00 - 0:00

V MÍRU MYSLI SE OBRACÍM DO TICHA – K VYŠŠÍ SÍLE V MÉM SRDCI

Milé spřízněné bytosti na cestě Světla,

srdečně vás zdravíme v těchto velmi silných dnech, které můžeme vnímat jako přerodové, i když současně náročné. Naše vnitřní Síla Světla nás vede a Její projevení se rozvíjí v našich životech.

Je čas Pravdy a Pravda vychází najevo. Jsme stále více otevření a vnímaví k sestupující Vyšší Pravdě z roviny Ducha a jsme také všímaví k pravdě ve společnosti, ve světě, okolo nás i k dosud většinou skrytému poznání životních principů a procesů, dle kterých je tvořen život.

Tento týden nám v síle současnosti nastává ve středu 26. 5. 2021 superúplněk a ve 13:13 vrcholí úplné zatmění Měsíce, viditelné jen z některých míst na Zemi. Síla dějů, spojených s touto konstelací, začíná ve středu už po 4. hodině ráno a pokračuje i v následujících dnech. Více viz vyjádření astroložky Petry Nel níže v textu.

Uvědomujeme si sílu a důležitost odevzdání se vnitřnímu TICHU, Míru a Vyššímu Vědomí v nás. Chceš-li, udělej totéž.

Středa 26. 5. 2021 6:00 až 9:00 hod a 21:00 až 24:00 hod.

Sobota 29. 5. 2021 6:00 až 9:00 hod a 21:00 až 24:00 hod.

Ať se ve vnějším světě, v našem těle i v naší mysli děje cokoliv – vždy si můžeme uvědomit sílu Světla Boží Lásky v nás a dát ji vědomou pozornost ….. a rozhovor s Bohem také stojí za to.

Poklekněme před Vyšší Silou v nás, před Bohem, před celým Stvořením.

Je čas … žít ve vědomí sounáležitosti s Bohem.

 

Výňatek z horoskopu na příští týden od astroložky Petry Nel Smolové:

Úplněk nastává 26. 5. ve 13:13 hodin a nastává na karmických bodech. Slunce v Blížencích je v konjunkci na Vzestupném uzlu (Dračí hlava) a Luna ve Střelci na Mínusovém uzlu (Dračí ocas), tím se vytváří zatmění měsíce. 

Úplné zatmění Měsíce v květnu

Úplné zatmění Měsíce nebo také „krvavý Měsíc“ obdaří oblohu 26. května a podle NASA by mělo být viditelné z východní Asie, Austrálie, oblastí přes Tichý oceán a z většiny Ameriky. Zatmění Měsíce nastává, když stín naší planety blokuje sluneční světlo a zahalí Měsíc do tmy. Zatmění Měsíce nastává pouze tehdy, když je úplněk. Zdroj: Věda a Vesmír inStory.

Úplněk přináší zviditelnění téma novoluní. Vzhledem k tomu, že dochází k zatmění Luny, je potřeba dát pozor na popření emocí. Mohlo by se příliš projevit naše ego. Zviditelní se, jestli je člověk ve Vědomí či Egu. Objevuje se zde zmatek a nesoustředěnost v citech a myšlenkách. Můžeme mít pocit naprostého zmatení. „Nevím, ale věřím.“

Můžeme mít pocit zatmění ve svém nitru, duši a její paměti, které můžeme buď propadnout pocitu marnosti a prázdnoty nebo objevíme nové možností, protože traumatické zážitky paměti duše, budou odpojené a tím nám nebudou blokovat nové nepoznané možnosti. Přesto však opatrně, aby člověk nepřehnal své možnosti, protože nebude spojen s ochrannými mechanismy. Ať chceme nebo nechceme musíme si přiznat, že naše paměť duše také funguje jako ochránkyně, abychom neopakovali staré chyby. Tudíž v této době nám chybí propojení se svými zkušenostmi. Proto v době zatmění buďme bdělí, pozorní, pokorní a střízliví ve svém konání. Může nám být odhalen náš směr, naše cesta, nová vize, jestliže si v sobě udržíme prožitek VĚŘÍM.

Astrologie Petra Nel www.astrologiepetranel.cz

JSME JEDNA CESTA, JEDEN ŽIVOT, JEDNO VĚDOMÍ.

V úctě a vděčnosti

Ernestína a spolupracující skupina Vědomí Srdce, o.p.s.