Organizátor

Vědomí Srdce
Email
lucie.meskanova@vedomisrdce.cz
Webová stránka
https://www.vedomisrdce.cz

Setkání povede

Místo

Galerie Cesty ke světlu Zdeňka Hajného
Zakouřilova 955/9, Praha 4 – Chodov
Webová stránka
http://www.zdenekhajny.com/cz/fs63-kontakty.html

Datum

13 Čvn 2024
Expired!

Čas

19:00

Cena

300CZK

Léčba životní silou – psychoenergetika

V této přednášce Jaromíra Kozáka si budeme povídat o základní životní síle, z níž je vše vytvořeno, byla mnohokrát nezávisle objevena, známe ji pod mnoha názvy a přesto je její existence mnohými odmítána.

Dozvíte se fakta o léčitelství a jeho základech, o auře a jejím objevu vědou a uplatnění v léčbě, regresní terapii. Stejně tak o léčitelství v době Ježíšově i ve starém Egyptě a otevřeme téma, kterému se budeme věnovat v další přednášce samostatně – osobnosti génia a léčitele Wilhelma Reicha.  

Jaromír Kozák

narozený 21. 10. 1962 v Praze, získal akademické vzdělání na Karlově univerzitě, kde v letech 1989 až 1993 studoval obor egyptologie-archeologie.
Progresivní soukromý badatel, spisovatel a překladatel na poli literatury faktu v oblasti duchovní a historicky naučné, zejména egyptologické. Je autorem řady úspěšných knih a spolupracuje i s různými časopisy, televizními a rozhlasovými stanicemi a příležitostně přednáší. Věnuje se i výzkumu paranormálních jevů, zejména reinkarnaci.  V roce 2005 byla jeho teorie funkčního modelu spiritismu oceněna konzervativci z Klubu Sisyfos Stříbrným bludným kamenem.
Dlouhodobě se zabývá egyptským duchovním odkazem a egyptštinou, v jejím rámci zejména fonetikou. V roce 2008 vydal po letech luštění své řešení v rámci prvního svazku Egyptština – jazyk bohů.

Na místě bude možnost zakoupit unikátní knihy Jaromíra Kozáka:

  • Ježíšova moudrost 2
  • Ježíšova moudrost 3
  • Pistis Sofie
  • Ježíšova utajená svatba
  • Zasvěcení do egyptských mystérií

Vstupné ve výši 300 Kč bude hrazeno na místě, platba bude možná pouze v hotovosti.