Nejbližší akce

ÚVODNÍ STRÁNKA

OBRODA ČESKÉ MATRICE 2015, DEJME SÍLU MÍRU

Společná mírová meditace

Kdy: 29. srpna 2015 ve 14:00 hod

Kde: Praha, Bílá Hora, Obora Letohrádku Hvězda

Po více než roce bychom Vás rádi opět pozvali na Bílou horu, do obory Letohrádku Hvězda. Tentokrát se setkáme pro MÍR. Vnímáme, že to, co nás všechny bez rozdílu spojuje, je právě MÍR.

Minulý rok se podařilo vykonat mnoho pro obnovení matrice českého národa. Je potřeba začít vnímat uzdravující světlo. Čím více je světla, tím více vidíme, tím jasnější a ostřejší jsou i stíny. Náš nemocný svět se stal pro více lidí jasnější a je zřejmější nemoc, kterou churaví.

Slovo je nástroj komunikace. Slovo, myšlenky jsou zdrojem informací pro rozum. Emoce jsou potravou pro srdce. Ani jednu z těchto energií nevidíme, a přesto o jejich existenci nepochybujeme. Vidíme, že je dnes slovo, jako nástroj komunikace, zneužíváno. V rukách některých pseudomocných není světlem, ani pravdou, natož láskou k bližnímu svému.

Svět uzdraví jen lidé, my, svými myšlenkami, pocity, převedenými do činů. Jsme již v jiné době. Době znalostí, poznání, co je podporující a co je blokující. Je potřeba žít ve světle pravdy, otevřeně pojmenovaných motivací toho, co se ve společnosti děje a láskyplně říci, že toto nechceme a naopak, toto chceme.

Vědomí Srdce o.p.s. pomáhá s organizací této akce.

Další informace k akci získáte na těchto stránkách:OBRODA ČESKÉ MATRICE 2015, DEJME SÍLU MÍRU

Nejvýznamnější akcí, pořádanou Vědomí Srdce o.p.s., v roce 2014, byla akce "OBRODA ČESKÉ MATRICE".

Záznam z této akce najdetena zde:OBRODA ČESKÉ MATRICE 2014 - záznam


Zakladatelkou Vědomí Srdce o.p.s. je Ernestína Velechovská:.

„Lidé s otevřeným srdcem okolo mne se chtěli stále více podílet na šíření myšlenek, které je samotné obohatily a posunuly na cestě. Chtěli dál sdílet společnou cestu při proměně svého života, chtěli spolupracovat, mnozí měli zájem pomáhat potřebným. To byl jeden ze záměrů, proč jsem založila organizaci – Vědomí Srdce o.p.s.“ Ernestína