Centrum Hořice na Šumavě / Český Krumlov

Na počátku jsme byly dvě (Mirka a Liba) a cenné rady 88leté paní Marie Klečkové, která dříve absolvovala Modrou Alfu u Petra a Ernestíny Velechovských. Při hledání sama sebe jsme se dostaly na dovolenou s Vědomím Srdce o.p.s., vedeném Ernestínou a na minifestivaly, kde nás oslovilo množství lidiček stejně naladěných, se kterými jsme se cítily velmi dobře.

Čím víc jsme se svými pocity pracovaly, utvrzovaly jsme se v přesvědčení, že je kolem nás mnoho dalších lidí, kteří stejně jako my hledají sami sebe a duševní rovnováhu, proto jsme se rozhodly v září uspořádat a zorganizovat seminář Cesta k vnitřnímu dítěti vedený Marci Novákovou. Po semináři, jsme někteří z nás pocítili potřebu se scházet, neboť jsme si srdíčkem blízcí a rádi spolu trávíme čas. Právě tato potřeba scházet se nás vedla k tomu, založit v Českém Krumlově Centrum Vědomí Srdce o.p.s., které je otevřeno všem. Zatím jsme ještě čerstvé „miminko“, ale cítíme, že porosteme ku prospěchu všech, kteří k nám najdou cestu.


Pravidelná setkání neorganizujeme, scházíme se, když máme chuť si popovídat, nebo si chceme předat novinky a jsme otevřeni všem nově příchozím. Naše nepravidelná setkávání vždy avizujeme na webu.


.............................................................

NAUČÍM VÁS TVOŘIT PLAMÍNKY LÁSKY

TEBE.... I TEBE..... A TAKY VÁS - BUDETE-LI CHTÍT
Ráda přijedu za vámi - jsem tady pro vás

Mirka 5.1.2013
tel. 737 252 478
zajacova.mirka@seznam.cz

.............................................................

Můj příběh : ZRODILY SE PLAMÍNKY LÁSKY

/Fotogalerie - Předvánoční tvoření a obdarovávání od 2 12 2012/

Vánoce jsou za dveřmi a já stále nevím, co budeme tvořit, čím budeme obdarovávat.
Je tu první adventní neděle - dělej to, na co máš materiál - ozvalo se. Máme jen perličky, ze kterých jsme loni tvořily hvězdičky. A co kdybychom vytvořily hvězdičku na svíčku? Začalo zkoušení a tvoření. Zatím nic jasného.
Ráno moudřejší večera - říkávala moje stařenka. A v pondělí ráno bylo rozhodnuto. Budeš tvořit Plamínky Lásky. Jak úžasné !!!
Hned jsem se do toho pustila. Všechno se dařilo nějak samo. Plamínek Lásky má svoji hvězdičku. Zálibně si je prohlížím a uvědomuji si, že hvězdička je šesticípá. Hvězdička má šest cípů, jako LÁSKA ctností. Jsou to: VDĚČNOST, SOUCIT, ODPUŠTĚNÍ, POKORA, POCHOPENÍ, SRDNATOST.
Přichází uvědomění - Plamínek Lásky máš ve svém srdci - všichni ho tam máme - dostali jsme ho do vínku.Spolu se všemi ctnostmi, které jdou ruku v ruce s Láskou. Buďme si vědomi, že to všechno máme, vše je v nás. Jen trochu pohledat - či procítit ???
Nejlépe, když zapálíš svíčku.... zkus procítit.... Jak je to u TEBE ?

Mirka 1.1.2013


.............................................................
28.4.2010 Setkání -Astrologie devíti planet - pokračování. Přišli tři noví zájemci, proto jsme opakovali a přidali informace o svém zdraví a jak vše se vším souvisí, jak nám to ukazuje energetická růžice. (viz.fotogalerie)

24.3.2010 - Setkání - Astrologie devíti planet - bylo zajímavé najít sebe sama, poznat se, uvědomit si, v jakém vztahu jsem se svým partnerem, s ostatními členy rodiny.(viz.fotogalerie)

24.2.2010 - Setkání - sešli jsme se, abychom zhodnotili proběhlé akce a domluvili si další činnost. Nechyběly karty, ani občerstvení.(viz.fotogalerie)

20.2.2010 - Meditační koncert Zlatky Schindlerové - úžasný zážitek. Známe Zlatku již z festivalu Spojme srdce, její koncert jsme si nemohli nechat ujít.(viz.fotogalerie)

20.2.2010 - „Let Balónu Život jako metafora života“ - silné prožitkové setkání s Jiřím Fajtlem, objevily se i slzičky. (viz.fotogalerie)

11.2.2010 - TAI CHI ČCHI-KUNG - rozhodli jsme se udělat něco pro své zdraví a začali jsme navštěvovat cvičení pod vedením Martina Strejce a Míši Sklářové. Budeme se scházet každý čtvrtek od 18,30 hod. (viz.fotogalerie) Kdo máte chuť, přidejte se k nám.

21.1.2010 - Setkání - připravovali jsme program pro nově vzniklý klub, prostory, kde se budeme scházet. Navázali jsme kontakt s Michaelou Sklářovou a jejím centrem Světlo Slunce. Můžeme využívat jejich úžasný prostor pro naše akce, máme možnost se účastnit akcí, které se zde uskutečňují.

2.1.2010 - Meditace „Odevzdání“ - sešli jsme se, abychom se rozloučili s rokem 2009, s jeho událostmi a nemocemi a očištěni vykročili do nového roku 2010.

20.9.2009 - Neděle s Marci - prohlídka Č.Krumlova a okolí. Téhož dne jsme přijali návrh Marci - založit klub v Českém Krumlově. (viz.fotogalerie)

19.9.2009 - Seminář „Cesta k vnitřnímu dítěti“. Pod vedením Marci Novákové z Opavy jsme poznávali své vnitřní dítě. Byl to úžasný prožitkový seminář s meditacemi, kresbami. Úžasné bylo také prostředí Městské galerie v Českém Krumlově, kde jsme pobývali po celý den.(viz.fotogalerie)