Centrum Opava

Opavské centrum Vědomí Srdce o.p.s. se začalo scházet v únoru 2006, avšak svou činnost již centrum zahájilo v říjnu roku 2005. Od té doby se pravidelná setkání konají vždy 1x v měsíci - termín je vždy na webu. V současné době své aktivity centrum rozšiřuje a vedle pravidelných setkání probíhá kreativní a tvůrčí aktivita pro rodiče a děti „Hrátky se skřítky“, která se koná jednou měsíčně a její termíny avizujeme na webu.
Pravidelně se zapojujeme do akce „Vánoční obdarování pro osamělé“, „Daruj hračku s Českým rozhlasem“. Zorganizovali jsme vzdělávací hudební programy pro školy a školky v okolí Opavy. Zúčastnili jsme se v září 2011 „Dne sociálních služeb“, který organizovalo město Opava a o rok později jsme participovali na organizaci festivalu Svatováclavské !nspirace.


O nás:
Jsme skupina lidí, kteří se poznali na seminářích zaměřených na objevování skrytých schopností, vlastní síly a moudrosti. Objevovali a poznávali jsme sami sebe, odkrývali své potlačené schopnosti a učili se používat svou vlastní moudrost, kterou má v sobě každý člověk. Právě pro to nově objevené v nás nám i nadále zůstala chuť a potřeba se setkávat. Najít si v této uspěchané době čas na své pocity, myšlenky a vzájemná objetí. Pobýt ve vzájemné lásce, harmonii při svíčce a čaji.
Máme otevřenou náruč pro všechny lidičky, kteří mají chuť brát život se srdíčkem na pravém místě, ale nejen pro ně. Nabízíme pomocnou ruku, nový pohled na život, nové možnosti, kontakty a svou vlastní zkušenost, že svůj život máme každý z nás ve svých rukou a můžeme ho kdykoliv změnit a zkvalitnit.

Od začátku své činnosti centrum zorganizovalo v Opavě různé akce:

21.11.2013 - Meditace Cykly života s Marcelou Pospíšilovou. Život je cyklický, nádech vždy existuje s výdechem. Prostřednictvím meditace jsme mohli zjistit, v které oblasti svého života jsme v nádechu a kde ve výdechu aneb kdy jsme aktivní a kdy pasivní.

od června do září - prázdniny :)

23.05.2013 - Oči, které vidí aneb jak vidět bez brýlí s Marcelou Pospíšilovou. Přednáška, která nám přiblížila, jaký význam mají jednotlivé oční poruchy z pohledu celostní medicíny.

25.04.2013 - Hrátky se skřítky aneb skřítek vítá jaro přípravou jarního salátu :-)

20.04.2013 - Astrokonstelace s Petrou Nel Smolovou Pohled do nitra. Prožitkový celodenní seminář využívající astrologické a znalosti a moudrost archetypů.

18.04.2013 - Setkání centra Opava. Tentokrát jsme měli astrologickou přednášku na téma Co nám přináší rok 2013. Astroložka Petra Nel Smolová nám povídala o tom, co nám tento rok do života dává, jaká témata jsou aktuální z pohledu kolektivního i individuálního vědomí.

28.03.2013 - Setkání centra Opava na téma Hoóponopono se Silvií Plecháčkovou aneb povídání si o této havajské metodě a jejím užitku v praxi. Více ve fotogalerii.

11.01.2013 - Nový rok jsme zahájili s Hrátky pro skřítky :) Skřítci si hráli, tancovali, zpívali, vytvářeli sněhuláky, kterými přivolávali sníh. Sníh do našich krajů přišel a my jim za to moc děkujeme :)

19.12.2012 - Vánoční setkání příznivců Vědomí Srdce o.p.s. Setkání bylo v příjemné, přátelské a předvánoční atmosféře plné překvapení :) Přejeme Vám krásné svátky a nový rok plný příjemných překvapení a Lásky. (více fotogalerie)

30.11.2012 - Setkání centra Opava: Aromaterapeutická masáž obličeje a krční páteře. Masáž byla velmi příjemná, masírovali jsme za poslechu manter v intuitivním naladění. Každý z nás si namíchal svůj aromaterapeutický olejíček, který si také odnesl domů :)

15.11.2012 - Hrátky se Skřítky. Sešli jsme se v podzimní čas, abychom si vytvořili mandalku, poslechli pohádku a užili si spoustu legrace :) viz. fotogalerie

25.10.2012 - Numerologická přednáška s Dášou Halotovou na téma: Jaký význam má rok 2013? viz. fotogalerie...

29.9.2012 - Festival Svatováclavské inspirace. Centrum Opava se zúčastnilo spirituálního festivalu a prezentoval svou činnost viz. fotogalerie. Za spolupráci a podporu všem moc děkujeme!

24.06.2012 - Setkání centra, které jsme strávili společným sběrem třešní. Tím jsme zakončili naše klubová setkání a uvidíme se opět v září. (viz. fotky)

17.05.2012 - Setkání centra v duchu zpívání společných manter, zpívali jsme mantry jak v sanskrtu tak i české a také jsme si zaÓMovali :-)

21.04.2012 - Cesta k vnitřnímu dítěti, opět jsme měli možnost náhlednout do svého nitra. Seminář vedla lektorka Marcela Nováková (viz. foto)

17.04.2012 - Hrátky se skřítky aneb výroba srdíčkových přáníček pro seniory. Jak se nám tvořit dařilo můžete vidět na fotkách.

12.04.2012 - Beseda s PhDr. Denisou Binarovou a rodiči na téma: \"Respektovat a být respektován\", při této besedě a vzájemné diskuzi jsme se dozvěděli, jak vychovávat své děti bez trestů, bez výhrůžek a jakou formou s dětmi zacházet, tak, abychom se respektovali vzájemně.

07.04.2012 - Setkání centra bylo spojeno s Velkým pátkem a společným naladěním se na duchovní význam Velikonoc.

24.03.2012 - Hrátky se skřítky aneb Skřítek vynáší Mořenu, neboť je jaro spojeno s tradicemi, ani my jsme nazaháleli a společně s dětmi vyprovodili zimu a vynesli Mořenu (viz. fotky)

20.03.2012 - Hrátky se skřítky - společně s dětmi a skřítkem jsme přivítali jaro, a jak se nám to povedlo můžete vidět na fotkách.

16.-18.03.2012 - Smrt a zrození - Horní Bradlo,
v březnu proběhl pod hlavičkou Vědomí Srdce o.p.s. seminář a smrti a zrození.

18.-19.02.2012 - Do nitra ženy - ženský prožitkový seminář přinesl opět ženám uvědomění si svého vlastního těla, přirozenosti a ženskosti. Seminář se vydařil a každá žena si posvátnou afmosféru odnesla ve svém srdci. (viz. fotogalerie)

14.02.2012 - jsme po delší odmlce opět navázali na oblíbenou dětskou aktivitu Hrátky se skřítky, tentokráte byli skřítci v duchu masopustu (viz. fotky)

09.02.2012 - Setkání klubu v duchu aromaterapeutické masáže zad se krásně vydařilo. Aromaterapeutka Zuzka Kohoutová nám ukázala ty správné tahy, které pomohou uvolnit naše záda. (vice viz. fotky)

12.01.2012 - Setkání klubu, přineslo společnou meditaci na nový počátek - vstup do roku 2012. Zjistili jsme v meditačním naladění, jaké dary a příležitosti tento rok každému z nás přinese. (viz. fotogalerie).

16.12.2011 - Vánoční setkání klubu, přineslo společně popovídání o tom, co nám starý rok 2011 odnesl a co nový rok 2012 přinese. Setkání bylo příjemné a pokračovalo v blízké čajovně. (viz.fotky)

DĚKUJEME VŠEM SPONZORŮM A TAKÉ TĚM,KTEŘÍ SE NA NÍŽE UVEDENÝCH PROSINCOVÝCH AKCÍCH AKTÍVNĚ PODÍLELI:

Denisa Binarová
Andrea Bauerová
Anna Hankeová
Zuzana Kohoutová
Anna Nováková
Markéta Novotná
Petra Majewská
Klára Thielová
Marcela NovákováProsinec byl pro nás v duchu smysluplných akcí „Vánoční obdarování osamělých“ a „Daruj hračku s Českým rozhlasem“.
Do akce Daruj hračku se náš klub zapojil již pro druhé, udělali jsme v klubu sbírku, abychom pomohli splnit jedno přání dítěte z dětského domova. Nakonec jsme vybrali 760,- Kč a mohli splnít vánoční přání dívce Heleně (18 let, z dětského domovu Sedloňov)a věříme, že dárek udělal radost (více viz. fotogalerie).
Spontánně se v rámci vybírání peněz povedlo vybrat i plyšového lvíčka, který putoval jako vánoční dárek k Dominičkovi a jeho mamince, kteří žijí v azylovém domu v Komárově.

Akcí „Vánoční obdarování osamělých“ jsme drobnými dárky (vyrobené zvonečky a přáníčka - viz. fotogalerie) rozehřáli srdce seniorů v Penzionu pro důchodce v Jindřichově u Šumperka http://www.zivefirmy.cz/penzion-pro-duchodce-jindrichov_f1218444?cz=660®ion=124

Za klub předávala zvonečky Markéta Novotná s dcerkou Leonkou, kterým tímto veřejně děkujeme. Druhá část zvonečků a přáníček putovala stejně jako loni na LDN v Brně do Nemocnice Milosrdných bratří http://www.nmbbrno.cz/index.php?clanek=18
Dárečky předávala naše kamarádka a spolupracovnice klubu Vědomí Srdce o.p.s. Brno Klára Thielová, čímž ji také děkujeme za spolupráci.


16.11.2011 - Charakteristika jména z pohledu numerologie. Opět jsme u nás přivítali numeroložku Dašu Halotovou a povídali jsme si o tom jak je to se jmény z pohledu čísel. Přednáška se vydařila ke spokojenosti zúčastněných

28.10.-30.10.2011 - Lilit a Eva - prožitkový ženský třídenní seminář s astroložkou Petrou Nel Smolovou proběhl v naší klubovně a byl úžasný. Všem ženám se moc líbil a těšíme se zase někdy příště. K nahlédnutí fotky ve fotogalerii.

27.10.2011 - Zrání v oblasti partnerství - přednáška astroložky Petry Nel Smolové, která k nám opět po letech zavítala, byla velice zajímavá, sešli jsme se v prostorách čajovny Harmonie. viz. fotky :-)

18.10.2011 - „Hrátky se skřítky aneb Skřítek skřítek vítá podzim“ podzimní skřítkování v duchu listí, kaštanů a žaludů se vydařilo, více viz. fotogalerie

22.09.2011 - jsme se opět sešli poprvé po letních prázdninách, abychom v rámci klubového setkání prožili meditaci na téma: Soulad mezi mužskou a ženskou stránkou.

20.09.2011 - „Hrátky se skřítky aneb Skřítek vzpomíná na léto“ naši tvořivou aktivitu pro děti převzala Anička Hankeová a jak se jí její první „skřítkování“ vyvedlo lze vidět na fotkách.

JAK UŽ BÝVÁ V KLUBU DOBRÝM ZVYKEM, PŘES LETNÍ MĚSÍCE SI UŽÍVÁME VOLNA, A TAK I VÁM PŘEJEME KRÁSNÉ LÉTO A SPOKOJENOU DOVOLENOU A SEJDEME SE ZASE V ZÁŘÍ NA PODZIMNÍM SETKÁNÍ KLUBU.

21.05.2011 - sobotní „Hrátky se skřítky aneb otevírání studánek“ proběhlo v nedaleké Raduni a děti vyvolávaly studánkovou vílu, se kterou pak studánku společně čistili a odemkli :-), spokojenost jak děti tak dospělých i víly a skřítka můžete vidět na vydařených fotkách z akce.

19.05.2011 - Setkání klubu - Indická masáž hlavy
Jak jsme si v únoru slíbili, tak jsme se v květnu sešli, abychom se naučili starověkou ajurvédskou techniku masáže, která harmonizuje tělo i duši. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen. Může jí provádět úplně každý a je velmi prospěšná. Setkáním nás vedla a masáž ukazovala zkušená aromaterapeutka a masérk Zuzka Kohoutová. Tak jsme se uvolnili, až jsme úplně zapomněli fotit, každopádně účast byla hojná a někteří si nechali ujet i vlak, jen, aby mohli zůstat déle :-)

21.04.2011 - Jesenické prameny II - výprava po léčivých pramenech, kterou jsme zrealizovali byla úspěšná i v menší skupince, každopádně jsme z každého tekoucího pramene léčivou vodu ochutnali, jak ukazují přiložené fotky.

19.04.2011 - „Hrátky se skřítky aneb Skřítek slaví Velikonoce“ to se nás tentokráte sešlo :-) vyrábíme zápich do květináče a jarní salát, a jak se to všem povedlo ukazují fotečky z akce

08.04.2011 - „Hrátky se skřítky aneb Vynášení Mořeny“ Vyrážíme k Moravici a jdeme námi vyrobenou Mořenu „vynášet“ a jak nám to šlo, vidíte na fotkách.

24.03.2011 - Setkání klubu - přednáška „Grafologie“ pozvání do našeho klubu přijal Stanislav Hendrych, který nám vyprávěl o grafologii a typech písma viz.fotogalerie.

22.03.2011 - „Hrátky se skřítky aneb Skřítek vítá jaro“ opět společně vytváříme aktivity pro děti spojené s vítáním jara, více je k náhlednutí ve fotogalérii.

24.02.2011 - Setkání klubu aneb Reflexní masáž našich unavených nožiček, každý z nás dorazil s kbelíkem, abychom našim nožkám dopřáli co největší pohodlí a řádně si to užili :-), což ukazují i fotky z akce, že u toho byla legrace, to už nemusíme dodávat. Pro velký úspěch je v plánu v květnu - masírování hlavy :-)

22.02.2011 - „Hrátky se skřítky aneb Skřítek vyrábí masky“ slavíme společně čas masopustu - tvoření je v duchu masopustních masek a nechybí ani hra na medvěda či jiné aktivity. Krásné fotky z akce naleznete ve fotogalérii.

01.02.2011 - „Hrátky se skřítky aneb Skřítek vypráví o matičce Zemi“ - již podruhé děláme toto tvořivé setkání pro děti, rodiče a všechny, kdo mají chuť se podílet na společném tvoření. Více ve fotogalerii

27.01.2011 - v rámci klubového setkání jsme ukončili a domeditovali cyklus „Vnitřní hodnoty“, který jsme uzavřeli úžasnou meditací „Trpělivost“ a, že moc trpěliví nejsme, se hned projevilo :-)

22.01.2011 - jsme opět uspořádali seminář „Cesta k vnitřnímu dítěti“ a všem zúčastněným se podařilo se na své Vnitřní dítě naladit

8.12.2010 - Setkání klubu na téma: Meditace Láska. Společně jsme si zameditovali a srdcem procítili své srdce překypující láskou ke všemu živému (i zdánlivě neživému). :):)

7.12.2010 - „Hrátky se skřítky aneb Skřítek vyrábí dárečky“ společně s rodiči a dětmi jsme poprvé udělali tvořivé odpoledne a krásně se nám vyvedlo, vyráběli jsme dárečky pro LDN v Brně a jak nám to šlo vidíte na fotkách

11.11.2010 - v klubu jsme měli přednášku na téma
Vědomé tvoření života a probíhala i zajímavá diskuze :-)

27.10.2010 - Pokračovali jsme v cyklů meditací na Vnitřní hodnoty a tentokrát jsme si vybrali téma: VÍRA :) Srdcem jsme si prožili, co to ta víra je a jak víru v našem životě žijeme :)

6.10.2010 - Přednáška Nemoc její význam. V příjemné a přátelské atmosféře jsme se dozvěděli odpovědi na otázky týkajících se smyslu nemoci :)

23.09.2010 - prázdniny jsou za námi a klub už se zase schází :-) pokračujeme v cyklu meditací na „Vnitřní hodnoty“ tentokráte jsme měli téma: POKORA
pokud máte chut do klubu přijít - sledujte web, kdy se pravidelně scházíme a nebojte se přjít mezi nás
(viz. fotogalerie)

11.09.2010 - Seminář Cesta k vnitřnímu dítěti - fotky jsme tentokrát nestihli přidat :-), ale seminář se povedl

PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ PRÁZDNINY A ČAS DOVOLENÝCH V ČERVNU, ČERVENCI A SRPNU SE KLUB NESCHÁZÍ, TAKŽE SE UVIDÍME ZASE AŽ V ZÁŘÍ A VĚŘTE TOMU, ŽE JE SE NA CO TĚŠIT. ZA KLUB OPAVA PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ LÉTO.

27.05.2010 - další klubové setkání bylo o opět z cyklu „Vnitřní hodnoty“ tentokráte se neslo v duchu meditace „Důvěry“ (viz. fotky)

20.05.2010 - jsme v klubu uspořádali přednášku na téma „Vědomé tvoření života“ s Marci Novákovou, povídali jsme si o tom, jak svůj život tvoříme (viz. fotogalérie)

29.04.2010 - Setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s. Opava na téma: Meditace na Vnitřní hodnoty. Konkrétně jsme zvolili meditaci Rovnováha.

10.4.2010 - Seminář Cesta k vnitřnímu dítěti - Jednalo se o jednodenní seminář zaměřený na práci s naším vnitřním dítětem, což je ta část nás, která je naprosto otevřená, spontánní a plná radosti. Díky meditacím a kreslení jsme si uvědomovali své strachy a bloky a vnesli do života více lásky.

5.4.2010 - Výlet klubu Vědomí Srdce o.p.s. na ozdravné prameny v lázních Jeseník. Výlet byl úúúžasnýý! Procházeli jsme se po lesích a zkoušeli různé očistné prameny. Nutně podotknout, že jsme si všichni nádherně odpočinuli a domů přijeli jako vyměnění :) Tímto děkujeme organizátoru Alešovi :)

25.3.2010 - Setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s. na téma: meditace na 7. čakru. Krásně jsme si společně zameditovali a tímto ukončili cyklus meditací na čakry :)

25.2.2010 - Setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s. na téma: OZDRAVNÉ OČISTNÉ UŠNÍ A TĚLOVÉ SVÍCE A JEJICH PRAKTICKÉ VYUŽITÍ SE ZDEŇKOU FUČIKOVOU A ERVÍNEM ENGLISCHEM. Nechyběla jak teoretická část, tak ani praktická :-) (viz.fotogalerie)


14.1.2010 - Setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s. na téma: Meditace na 6.čakru: Společně jsme si povídali, meditovali a čistili 6.čakru. Byla to nádherná meditace plná magických okamžiků :-)

31.12.2009 - Společný neplánovaný Silvestr, který se nesl v duchu „Večerníčků“ a jak jsme vypadali? Na to se mrkněte do fotogalerie :-). Společně jsme slavili v naší oblíbené čajovně Harmonie, nutno podotknout, že nápad společného Silvestra vzešel právě z hlav našich čajovníků: Zuzky a Jury :-) Bylo to perfektní.

AKCE DARUJ HRAČKU: Před Vánocemi jsme se zúčastnili akce Daruj hračku pořádané Českým rozhlasem. Během 2 týdnů jsme vybrali 500,-kč a rozhodli jsme se koupit MP3 přehrávač pro Lukáše z jižní Moravy. Akce se úspěšně zdařila a dárek byl předán námi vybranému klučinovi :) Tímto chceme všem poděkovat, kdo se s námi na této akci podílel! Děkujeme za Vaše příspěvky a nápady! :)

3.12.2009 - MEDITACE ODEVZDÁNÍ: Díky meditaci jsme měli příležitost postupně odevzdat jednotlivé události, které jsme za rok 2009 zažili a vykročit tak do nového roku s čistou myslí.(viz fotogalerie)

12.11.2009 - „Setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s.“ na téma: Co nás čeká v roce 2010. Jednalo se o numerologický výklad, který nám prozradil, co nového nás čeká v roce 2010, jednak z pohledu společnosti a taktéž dle osobní roční vibrace. (viz fotogalerie)

22.10.2009 - „Setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s.“ na téma Meditace na 5. čakru. Jednalo se o příjemné, přátelské posezení u čaje (viz fotogalerie)

17.10.2009 celodenní akce „Cesta k vnitřnímu dítěti“. Skrz meditace jsme promlouvali se svým vnitřním dítětem a lépe porozuměli sami sobě. (viz fotogalerie)

4.10.2009 - „Bubnovačka“ s Kratochvílovými! Prožili jsme si nádherné nedělní odpoledne s bubnami, tibetskými mísami, píšťalami, chřestítky apod. Tančili jsme, zpívali, smáli se..


24.9.2009 - „Setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s.“ s Vlaďkou Kozlovskou na téma: Barvy v našem životě, kde jsme si povídali o tom, co jaká barva znamená, jak se dají barvy prakticky použít... (viz fotogalerie)

Od června do konce září se žádně akce v klubu nerealizovaly, jelikož přes léto se klub neschází.

21.5.2009 - „Setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s.“ se Zuzkou Kohoutovou na téma: AROMATERAPIE aneb vůně rostlin, které léčí nejen tělo, ale i duši…Zuzka přišla se svými olejičky a popsala nám, jak tyto „nástroje“ používat k zharmonizování. Součástí byla i praktická a prožitková část :)

23.04.2009 - „Setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s.“ s Janou Remerovou a tibetskými mísami, užili jsme si nádherné tóny tibetských mís, činelků a zvonečků (viz. fotogalerie)

26.03.2009 - „Setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s.“ užili jsme si meditaci na srdeční čakru, bylo nám spolu fajn.

26.02.2009 - „Setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s.“ téma bylo „Výklad a symbolika snů“ hostem klubu byla Vlaďka Kozlovská, která nám krásně pomohla uchopit naše vlastní sny, setkání bylo zajímavé a ani se nám nechtělo domů.

22.01.2009 - „Setkání na cestě do nitra ženy“ tentokráte byly tématem „Projevené a neprojevené vlastnosti ženy“ prožily jsme si krásnou meditaci, kde jsme se dozvěděly, které složky svého ženství projevit umíme a které naopak neumíme.

Rok 2008:
18.12.2008 - „Vánoční setkání klubu“ - společně jsme se sešli a užili si předvánoční čas

07.12.2008 - „Djembe relax s Kratochvílovými“ - opět jsme si užili bubny a různé další hudební nástroje stejně tak společné zpívání a tancování. Zveme širokou veřejnost přijďte mezi nás na další setkání (viz. fotky)

27.11.2008 - „Setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s.“ tématem tentokráte byla sakrální čakra (viz. fotogalérie)

13.11.2008 - „Setkání na cestě do nitra ženy“ - sešly jsme se poprvé v ženském kruhu a užily jsme si
hezky odpočinkový večer. Těšíme se zase v lednu :-)

02.11.2008 - „Djembe relax s Kratochvílovými“ - užili jsme si naprosto fantastický večer, kde jsme si zahráli na bubny a jiné nástroje jako je např. dešťová hůl či didjeridoo, byl to fantastický zážitek a těšíme se na příště (viz. fotogalerie)

30.10.2008- „Setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s.“ - zase jsme se sešli v hojném počtu a udělali si meditaci na základní čakru (viz. fotky :-)

18.10.2008 - „Cesta k vnitřnímu dítěti“ - jednodenní seminář, proběhl v malém kruhu stejně laděných lidí a
krásně jsme si ho spolu s našimi vnitřními dětmi užili (viz. fotogalerie)

25.09.2008 -„Setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s.“ nastal podzim a my se opět sešli v naši klubovně, užili jsme si hezký večer a také společnou meditaci na srdeční čakru

01.-03.08.2008 „Letní setkání u Ervína“ Nemohli jsme to bez sebe už vydržet, tak jsme pozvali holky ze zlínského klubu a udělali si perfektní víkend, skvělého jídla a pohodičky. Bylo nádherně.

PŘES LÉTO SE KLUB NESCHÁZÍ TAKŽE SE UVIDÍME AŽ V ZÁŘÍ TERMÍN BUDE UPŘESNĚN NA WEBU :-)) KRÁSNÉ LÉTO


26.06.2008 - „Setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s.“ přijeli někteří, až ze Studénky a Kopřivnice a krásně jsme si popovídali (fotečky tentokrát nejsou)

29.05.2008 - „Setkáni klubu Vědomí Srdce o.p.s.“ sešlo se nás jen pár, ale i tak nám bylo hezky a měli jsme prostor proto, abychom mohli pořešit organizační věci (viz. fota)

24.04.2008 - „Setkáni klubu Vědomí Srdce o.p.s.“ na tomto setkání byla naším hostem skvělá masérka Renáta Jahodová, dozvěděli jsme se něco o masážích (lávovými kameny,lymfatických aj.) viz. fotogalérie

21.04.2008 - „Numerologie nástroj k pojmenování příčiny problému“ zavítala mezi nás numeroložka Ivka Ďásková z Brna, setkání s ní bylo moc fajn. (viz. fotogalérie)

29.-30.03.2008 - „Karmická brána do duše II“ volně jsme navázali na seminář Karmickou bránu I, přijela k nám naše astroložka Petra Nel Smolová a bylo nám moc krásně (viz. fotky)

20.03.2008 - „Setkáni klubu Vědomí Srdce o.p.s.“ za zvuků tibetských mís, na mísy nám hrála a povídala si s námi Jana Remerová z Brna (viz. nové fotečky:-)

21.02.2008 - „Pravidelké setání klubu Vědomí Srdce o.p.s.“, kde byl hostem pan Viktor Juliš, který si s námi povídal o Irisdiagnostice (viz. fotogalérie)


24.01.2008 - „Pravidelné setkání klubu Vědomí Srdce“ na Olomoucké ulici, povídali jsme si o Psychologii čísel a jako hosta jsme přivítali Dášu Halotovou, bylo to moc příjemné setkání (viz. fotky :-)

21.01.2008 - Přednáška astroložky Petry Nel Smolové z Plzně „Co nám přinese rok 2008“ v Minoritském klášteře
(viz. fotogalerie)

13.12.2007 - „Vánoční setkáni klubu Vědomí Srdce o.p.s.“
na Olomoucké ulici. Strávili jsme předvánoční čas a společně si vychutnali skvělou atmosféru (viz. fotogalerie)

22.11.2007 - „Pravidelné setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s.“ na Olomoucké ulici. Sešlo se nás požehnaně :-) byla skvělá meditace a taky nám Petra H. něco pověděla o Tarotu (více viz. fotogalerie)

25.10.2007 - „Pravidelné setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s.“ na Olomoucké ulici. Společně jsme si namasírovali nožičky a dali jim potřebnou péči a relax, bylo nám krásně (viz. fotogalerie)

13.09.2007 - „Pravidelé setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s.“ na Olomoucké ulici, tentokrát na téma: Andělská setkání a andělská meditace. (viz. fotogalerie)

ČERVEN, ĆERVENEC A SRPEN JE ČAS DOVOLENÝCH A KLUB OPAVA SE NESCHÁZÍ, DALŠÍ SETKÁNÍ KLUBU BUDE AŽ V ZÁŘÍ, ALE JINAK SE SPONTÁNNÍM SETKÁNÍM MEZE NEKLADOU :-) KRÁSNÝ ČAS DOVOLENÝCH A PRÁZDNIN A UŽIVEJTE SLUNÍČKA

26.04.2007 - „Pravidelné setkání klubu Vědomí Srdce“ na Olomoucké

21.03.2007 - Oslava jarní rovnodennosti - přidáváme se k ostatním klubům a scházíme se v Bruntále, abychom meditací a společně stráveným časem přivítali jaro (viz. fotogalerie)

17.02.2007 - a opět tanec a seminář lektorky břišních tanců Evy Grambalové
„Ženy ženám aneb tancem a mateřstvím k znovuobjevení ženství“

24.01.2007 a 21.02.2007 - se zase scházíme k „Pravidelnému setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s.“ na Olomoucké

13.12.2006 - „Vánoční setkání klubu“ - bylo to moc fajn, doplněno akcí „Zvonečky“ (viz. fotogalerie) krásně jsme si tu předvánoční dobu užili pospolu

02.12.2006 - seminář astroložky Petry Nel Smolové z Plzně „Tarot“ v našem klubu na Olomoucké

25.11.2006 - seminář tanečnice a lektorky břišních tanců Evy Grambalové
„Ženy ženám aneb tancem a mateřstvím k znovuobjevení ženství“ - pro velký zájem budou následovat další akce spojené s orientálním břišním tancem, Eva byla skvělá! Konalo se na Olomoucké

15.11.2006 - „Pravidelné setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s.“ na Olomoucké

18.10.2006 - „Pravidelné setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s.“ v nové klubovně na Olomoucké

02.10.2006 - „Večer s Ernestínou“ 4 hodinová beseda na téma „Běžné životní problémy a jak se na ně dívat jinak“ - ani se nám po besedě nechtělo domů

Září 2006 - klub si zařizuje svou novou klubovnu na Olomoucké, takže je září v duchu pracovním

17.08.2006 – „Spontánní a neplánované setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s.“
společné setkání a popovídání si v kavárně v Opavě – už jsme bez sebe nemohli vydržet.

11.05.2006 – „Čtvrté setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s.“ v přírodě nedaleko Bruntálu, společně jsme poseděli u ohně, povídali a opékali buřty (i vegetariánské) viz. fotogalerie

25.04.2006 - Přednáška astroložky Petry Nel Smolové z Plzně
„Mars a Venuše – naši milenci v horoskopu“ v Minoritském klášteře

19.04.2006 – „Třetí setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s.“
v centru Mandala

29.03.2006 – „Druhé setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s.“
v centru Mandala

20.03.2006 – Přednáška numeroložky Ivky Ďáskové z Brna „Numerologie aneb všechno má svůj čas“

14.03.2006 - Přednáška Ernestíny Velechovské
„Zkušenosti z regresí“ v Minoritském klášteře

22.02.2006 – „První setkání klubu Vědomí Srdce o.p.s.“
v centru Mandala

04.-05.02.2006 – seminář astroložky Petry Nel Smolové z Plzně
„Karmická brána do duše“ www.astrologiepetranel.cz

08.12.2005 - Přednáška Ernestíny Velechovské
„Jak být dobrým rodičem“ v Minoritském klášteře

05.10.2005 – Přednáška Ernestíny Velechovské
„Svět ženy – svět muže“ v Minoritském klášteře