Centrum Vysoké Mýto


Scházíme se jednou nebo i vícekrát měsíčně. Tím, že poznáváme sami sebe, uvědomíme si, co žijeme a pak můžeme porozumět především sobě a pak i ostatním. Cítíme, že život je radost a chceme ji společně sdílet. Chceme se podívat na naše strachy, pocity viny a bez-moc či ne-moc...
Poznávání sebe sama je pro nás způsob, jak prožívat přítomnost. Vede nás k pochopení a nacítění, které přináší štěstí a vyrovnanost.

Žádné setkání není náhodné,setkáváme se vždy ve skupině s podobným tématem. Někdy přichází slzy, někdy smích. V letošním roce 2013 pokračujeme především v ženských poznávacích setkáváních a naladěních, ale i v tématech s muži - průvodci, aby si každý mohl vybrat. Cítíme jak je nyní důležité potkávání se a vzájemné sdílení.

Rádi bychom prohloubili důvěru v sebe, podporu a vzájemnou spolupráci. Je příjemné slyšet mluvit ostatní ženy (či muže), které si donedávna myslely, že jsou na všechno samy. Otevřené sdílení třeba ve společném kruhu je veliká úleva.

Nabízíme naše zkušenosti, povzbuzení nebo kontakty. Místem setkávání je většinou Mikádo, podrobnosti jsou uvedeny u akcí na webu. Pro Vaši představu se můžete podívat do fotogalerie, kde najdete všechny naše uskutečnéné akce i s komentáři.
Přijďte si odpočinout, naslouchat, popovídat..... Těšíme se na Vás.